اخبار

ویلا اجاره ای بهنمیر

اجاره ویلا در بهنمیر ارزانترین شهر ساحلی و جنگلی مازندران

اجاره ویلا در بهنمیر به یکی از مناطق مورد توجه بسیاری گردشگران شهرهای مرکزی مازندران به ویژه بابلسر تبدیل شده است. این روزها تب خرید، اجاره، رهن سوئیت و ویلا در شمال بسیار داغ است. متاسفانه به دلیل افزایش سرسام آور قیمت مسکن در شهرهای بزرگ، بسیاری اقدام به خرید و فروش زمین و باغ در مازندران پرداخته اند. فاصله سه ساعته تهران با مازندران موجب شده که بسیاری از تهرانی ها که قادر به خرید مسکن در تهران نیستند به فکر خرید ویلا در شمال باشند.

برخی نیز یه دنبال رهن و اجاره سوئیت در شمال مازندران می باشند تا آخر هفته خود را به دور از هر گونه هیاهوی شهری سپری کنند. در این مقاله به شرایط اجاره ویلاهای ساحلی و جنگلی از ارزان ترین تا گرانترین شهرها در مرکز مازندران می پردازیم.

اجاره ویلا در غرب و شرق مازندران

به طور کلی می توان مازندران را به سه بخش اصلی غرب، شرق و مرکز تقسیم نمود. شهرهای غربی مازندران شامل نور، نوشهر، چالوس، تنکابن و رامسر می باشند. این شهرها به دلیل داشتن جنگل، کوه و دریا در کنار یکدیگر از گرانترین شهرهای ساحلی مازندران برای خرید و اجاره ویلا می باشند. بازار خرید ویلا در این منطقه همیشه گرمی خود را داشته است.

شهرهای ساری، میان دورود، نکا، بهشهر، گلوگاه شهرهای شرقی استان مازندران می باشند. این مناطق مازندران بیشتر جنبه صنعتی داشته و جاذبه های طبیعی خاصی ندارند. از این رو بیشتر مورد توجه سرمایه گذاران صنعتی قرار گرفته است. فاصله این شهرها تا دریا بسیار دور است و فاقد چشم انداز جنگلی است.

اجاره ویلا در شهرهای مرکزی مازندران

به دلیل صنعتی بودن شهرهای شرقی مازندران و گران بودن شهرهای غربی مازندران همچنین ترافیک سنگین آخر هفته در این شهرها بسیاری از مسافران به دنبال اجاره ویلا و سوئیت در شهرهای مرکزی شمال می باشند. شهرهای فریدونکنار، محمودآباد، بابلسر و بهنمیر را می توان از جمله شهرهای ساحلی در مرکز مازندران نام برد. در ادامه به معرفی ویژگی های هر یک از شهرها برای خرید و اجاره ویلا می پردازیم:

اجاره ویلا ساحلی در محمودآباد

اگر بخواهیم از سمت غرب به مرکز مازندران حرکت کنیم به شهر محمودآباد می رسیم. از جمله شهرک های معروف محمود آباد شهرک خانه دریا است که در شهر سرخ رود قرار دارد. این شهرک برای افرادی که به دنبال اجاره ویلا استخردار لوکس در شمال هستند بسیار مناسب است. از دیگر ویژگی های دیگر این شهرک وجود سی ساید است. این سی سایدها مکانی فوق العاده در ۳۰ قدمی دریا همراه با پخش موسیقی زنده می باشند. همچنین دارای چندین پارک اختصاصی برای کودکان، زمین والیبال و تنیس روی میز است. هر ساله تعداد زیادی از مسافران که به دنبال اجاره روزانه ویلا و آپارتمان هستند به این شهرک سفر می کنند.

اجاره ویلا در شهرک خانه دریا
شهرک خانه دریا

اجاره ویلا ساحلی در فریدونکنار

فریدونکنار یکی از شهرهای زیبای ساحلی در نزدیکی دو شهر محمودآباد و بابلسر است. از جاذبه های این شهر  باغ پرندگان و تالاب بین المللی آن است. این تالاب وسیع هر ساله میزبان درنا و پرندگان مهاجر از سیبری می باشد. بازار ماهی فروشان فریدونکنار از دیگر مکان های دیدنی این شهر است.  انواع ماهی های تازه در این بازار به فروش می رسد. خزرشهر، دریاسر، خزرکنار، فرزادشهر از جمله شهرک های معروف و پرطرفدار فریدونکنار برای رزرو ویلا در شمال می باشند. البته قیمت این شهرک ها بالا است و برای کسانی که به دنبال اجاره ویلا در شمال با قیمت مناسب باشند مناسب نیست.

بازار ماهی فروشان فریدونکنار
بازار ماهی فروشان فریدونکنار

اجاره ویلا ساحلی در بابلسر

این شهر از جمله شهرهای بسیار معروف مازندران است که در مرکز استان قرار دارد. از جمله شهرک های معروف بابلسر می توان به دریاکنار اشاره کرد. این شهرک یکی از قدیمی ترین شهرک های استان مازندران است.

پیشنهاد می شود اگر بودجه کافی برای خرید یا اجاره ویلا در بابلسر در اختیار دارید حتما به این شهرک سری بزنید. وجود درخت های سرسبز بسیار بلند در این شهرک در جوار دریای خزر زیبایی خاصی به آن داده است. از ویژگی های دیگر این شهرک امکانات رفاهی بسیار بالای آن می باشد. از جمله این امکانات می توان وجود تفریحاتی مانند پاراگلایدر، جت اسکی، دوچرخه سواری خانوادگی، زمین اختصاصی برای والیبال و فوتبال، فضای بازی برای کودکان، رستوران های شیک با بهترین کیفیت غذایی، فروشگاه های زنجیره ای اشاره کرد. وجود فروشگاه های مختلف برند در زمینه پوشاک، لوازم ورزشی، لوازم منزل در روبروی در ورودی این شهرک یکی دیگر از پوئن های مثبت آن است.

شهرک دریاکنار بابلسر
شهرک دریاکنار بابلسر

اما اگر بودجه کافی برای اجاره ویلا لوکس ندارید اصلا نگران نباشید. اجاره ویلا و سوئیت در شمال دیگر یک رویا نیست. در خود شهر بابلسر نیز کرایه سوئیت لب دریا امکان پذیر است. از جاذبه های این شهر می توان به رودخانه بابلرود اشاره کرد. این رودخانه دقیقا از مرکز شهر بابلسر می گذرد و نمایی بی نظیر در هنگام شب در کنار پل معلق این شهر دارد. وجود اسکله های سنگی نیز زیبایی این شهر را دو چندان نموده است.

شهر بابلسر
شهر بابلسر

از ویژگی های خوب این شهر می توان به وجود پلاژها اشاره کرد که مکانی مناسب برای اجاره روزانه خانه و سوئیت می باشند. معمولا این پلاژها در قسمتی از بابلسر که به پارکینگ بابلسر معروف است و شامل هشت پارکینگ می باشد، قرار دارند. می توان گفت بازار اجاره سوئیت در پارکینگ بابلسر به ویژه اجاره سوئیت ارزان یکی از منابع درامدی ساکنین این شهر می باشد.

اجاره ویلا ساحلی در بهنمیر

شهرستان بابلسر شامل شهرهای هادی شهر و بهنمیر می باشد. اگر بودجه کافی برای اجاره ویلا ساحلی در بابلسر، محمود آباد و فریدونکنار ندارید یا  به دنبال اجاره ویلا  لب ساحل و در کنار جنگل می باشید بهنمیر را فراموش نکنید. بله درست متوجه شدید. ویلای جنگلی آن هم در مرکز مازندران. روستای میرود یکی از بهترین نقاط گردشگری بهنمیر در جوار دریا و جنگل می باشد. از این رو بسیاری از گردشگران به دنبال اجاره ویلا ساحلی در بهنمیر می باشند تا هم از صدای دلنشین امواج لذت ببرند و هم از سایه درختان سربه فلک کشیده جنگل در جوار دریا استفاده کنند.

شهر ساحلی جنگلی بهنمیر
منطقه گردشگری میرودسر بهنمیر
منطقه ساحلی جنگلی میرودسر
منطقه ساحلی جنگلی میرودسر

جاذبه های گردشگری شهر ساحلی جنگلی بهنمیر تاریخی و جالب می باشد. دو روستای بسیار معروف میرود و کرفون به ترتیب از بهترین نقاط بهنمیر برای اجاره ویلا جنگلی و اجاره ویلا با ساحل اختصاصی در بهنمیر می باشند.

نتیجه گیری:

در این مقاله سعی کردیم به معرفی شهرهای ساحلی در مرکز مازندران بپردازیم. شهرهای محمودآباد، فریدونکنار، بابلسر و بهنمیر از شهرهای مرکزی مازندران می باشند. در میان این شهرها شهرستان بابلسر به دلیل ساختار گرد شهر و با عبور رودخانه بابل از وسط آن، وجود اسکله های سنگی، کشتی های تفریحی، پدالو سواری بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. بسیاری از گردشگران بابلسر ویلا و سوئیت های ساحلی جنگلی بهنمیر را به دلیل مسافت ۱۰ دقیقه ای آن با بابلسر برای اقامت انتخاب می کنند.

بازدیدها: 726

2 نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *